• ul. Al. Wojska Polskiego 3, 77-300 Człuchów
  • biuro@pro-bud-sierant.pl
  • +48 602 120 350

Ciekawostka…

Projekt konstrukcji zadaszenia amfiteatru w Koszalinie

Jednym z pierwszych projektów, jakie zrealizował w swojej karierze założyciel naszej firmy, Pan Bogdan Sierant, było współautorstwo w projekcie konstrukcji zadaszenia amfiteatru w Koszalinie. Projekt i jego realizacja miała miejsce w latach 70-tych zeszłego wieku.

O konstrukcji pisano m.in. w takich magazynach jak „acier-stahl-steel”. Była to jedna z pierwszych tego typu konstrukcji w Polsce.

builder

Pan Bogdan pełnił nad nią nadzór autorski pod skrzydłami profesora Jana Filipkowskiego, który w ówczesnym czasie był jego bezpośrednim przełożonym.

Po ponad 40 latach, amfiteatr wkrótce doczekać się ma modernizacji, o czym dowiedzieliśmy się z serwisu internetowego gk24.pl

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem:
http://www.gk24.pl/wiadomosci/koszalin/a/amfiteatr-w-koszalinie-bedzie-remontowany-wizualizacje,12458662/

źródło: gk24.pl

W lutym 2017 roku Pan Bogdan Sierant został przyjęty do prestiżowego grona osobistości British Publish House LTD, co potwierdza jego osiągnięcia na rzecz społeczeństwa.

Podczas swojej długoletniej kariery zawodowej został wielokrotnie uhonorowany takimi wyróżnieniami jak m.in.: Odznaka “Za Zasługi Wniesione w Rozwój Województwa Pomorskiego”, Medal “Zasłużony dla Powiatu Człuchowskiego”; Medal “Zasłużony dla Miasta Człuchowa”, Brązowy Krzyż Zasługi, Odznaka “Za Zasługi w Rozwoju Województwa Koszalińskiego”; Odznaka “Za Zasługi w Rozwoju Województwa Słupskiego”; Nagroda Statuetka Naczelnej Organizacji Technicznej “Za wybitne osiągnięcia wynalazcze” 1993.

Pan Bogdan Sierant stanowi dla nas wzór do naśladowania, który pokazuje zarówno nam, jak i przyszłym pokoleniom, co można osiągnąć ciężką pracą. Pragniemy podzielić się z Państwem jego biografią.