• ul. Al. Wojska Polskiego 3, 77-300 Człuchów
  • biuro@pro-bud-sierant.pl
  • +48 602 120 350

Oferty
pracy

PRACOWNICY BUDOWLANI:

  • murarze
  • tynkarze
  • cieśle
  • zbrojarze
  • pomocnicy

Wymagania:

  • umiejętności w w/w zawodzie
  • uczciwość i rzetelność
  • zaangażowanie w pracę
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Długoletnią współpracę
  • Pracę na terenie Człuchowa i okolic
  • Narzędzia i odzież roboczą
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej
  • Stabilne środowisko pracy

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert:

  • Telefonicznie – Bartłomiej Januszewski, tel. 698 661 308
  • lub mailowo na adres: biuro@pro-bud-sierant.pl

BIURO

Asystent projektanta/kosztorysant

  • Zakres obowiązków:
  • opracowywania dokumentacji projektowej - przy nadzorze projektanta
  • wykonywania obliczeń statycznych i wymiarowania - przy nadzorze projektanta
  • sporządzania przedmiarów i kosztorysów budowlanych - przy nadzorze projektanta
  • sporządzania i archiwizowania dokumentacji kontraktowej
  • bieżącej pomocy w drobnych pracach biurowych

Wymagania:

  • student lub absolwent studiów na kierunku budownictwo lub architektura
  • podstawowa znajomość programów AutoCAD, RM-WIN
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość programu SketchUp + V-Ray
  • znajomość Norma PRO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Komfortowe warunki pracy, miłą atmosferę i wsparcie ze strony naszego zespołu
  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień zarówno wykonawczych, jak i projektowych

  • Telefonicznie – Wioletta Januszewska, tel. 602 120 350

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO-BUD Zakład projektowo-budowlany Bogdan Sierant. z siedzibą w Człuchowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Administratorem danych jest PRO-BUD Zakład projektowo-budowlany Bogdan Sierant z siedzibą w Człuchowie 77-300, przy ul. Mjr. Hubala 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.