• ul. Al. Wojska Polskiego 3, 77-300 Człuchów
  • biuro@pro-bud-sierant.pl
  • +48 602 120 350

Aktualnie realizujemy

W trakcie
realizacji...

BUKOWO - Budowa budynku socjalnego w Bukowie. Od podstaw, aż „pod klucz”

  • Powierzchnia użytkowa: 1.141,72m2
  • Kubatura: 3.884,60m3
  • Powierzchnia zabudowy: 455,94m2

Budowa od podstaw budynku wielorodzinnego na zlecenie Gminy Człuchów. W budynku powstanie 14 nowych lokali socjalnych od 32 do 48m2. Do każdego lokalu przynależne jest osobne pomieszczenie piwniczne, w którym zlokalizowane są indywidualne źródła ogrzewania.

SYSTEM ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ

Kołobrzeg - Przebudowa budynku przy ul. Szarych Szeregów 4 w Kołobrzegu

Zalety systemu „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”:

  • Jedna firma odpowiada w całości za przedsięwzięcie od początku fazy projektowej do końca
  • Brak problemów w komunikacji projektant – wykonawca
  • Większa możliwość optymalizacji konstrukcji, a co za tym idzie, zmniejszenia kosztów
  • Wykonawca we własnym zakresie eliminuje wady dokumentacji. Inwestor nie odpowiada za projekt

Budowa wewnętrznych schodów stalowych w istniejącym budynku handlowo-usługowym wraz z rozbiórką stropu w miejscu ich lokalizacji. Inwestor zlecił nam zarówno projekt, jak i wykonawstwo. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Na tym etapie sprawnie i bezpiecznie zakończono etap rozbiórki stropów. Przystępujemy do montażu konstrukcji schodów.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Inwestora. W ramach projektu wykonujemy uproszczone symulacje 3d, aby Inwestor, który niekoniecznie dysponuje umiejętnością czytania dokumentacji projektowej, mógł w sposób dla niego czytelny zobaczyć produkt, przed jego realizacją.

Na dodatkowe zlecenie wykonujemy również foto realistyczne wizualizacje.

Nowe inwestycje

ROZPOCZYNAMY...

Wierzchowo - Budowa Przedszkola – Etap I

Rozpoczynamy Inwestycję, której przedmiotem jest I etap budowy budynku przedszkola. Inwestycja zlokalizowana będzie w miejscowości Wierzchowo – Dworzec przy ul. Szkolnej na dz. o nr ewid. 602/1 i 193/1. Inwestorem jest Gmina Człuchów. W ramach zamówienia publicznego zrealizowany ma zostać I etap inwestycji – FUNDAMENTY

Czarne - Budowa świetlicy Terapeutycznej na istniejącym tarasie budynku ,,D” mieszkalno-socjalnym DPS w Czarnem

Przystępujemy do realizacji Inwestycji, której przedmiotem jest rozbudowa budynku mieszkalno-socjalnego o pomieszczenie świetlicy terapeutycznej zlokalizowanej na istniejącym tarasie budynku. Do istniejącej bryły budynku „D” dobudowane zostanie pomieszczenie przeznaczone na cele świetlicy terapeutycznej wraz z żelbetowymi schodami zewnętrznymi. Zmiany w elewacjach oraz dachu będą nawiązywały do istniejących rozwiązań.

Zakończone inwestycje

ZAKOŃCZONE...

Człuchów 2018

Nadzór nad budową dwóch hal magazynowych w Człuchowie – Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polstyr Sp. z o.o.

Na początku 2018 roku mieliśmy przyjemność wykonać projekt budowy dwóch hal magazynowych oraz sprawować nadzór nad ich budową, na zlecenie dużego człuchowskiego przedsiębiorstwa – Polstyr Sp. z o.o. Powierzchnia hal stanowi ok. 2.000 m2.

Konstrukcja hal prefabrykowana, powtarzalna, stalowo-aluminiowa, posadowiona na stopach fundamentowych, z pokryciem ścian zewnętrznych blachą trapezową.

Ciekawostkę stanowi poszycie dachu z tkaniny poliestrowej, obustronnie pokrytej PVC, do której tłoczone jest powietrze systemem stałego zasilania, dzięki czemu tworzyć będzie poduszkę powietrzną, co ma zapewnić znakomitą ochronę przed zimnem, wiatrem i opadami. Konstrukcję hal i montaż wykonała firma 4Tech Sp. z o.o. S.K.

Czarne 2018

Standaryzacja DPS w Czarnem – Rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku na budynek pralni.

Na początku 2018 roku zrealizowaliśmy również rozbudowę budynku w celu usytuowania pralni w Domu Pomocy Społecznej.